Compass Estate Kimdir

MARMARİS HAKKINDA

  • Marmaris; Türkiye'nin güneybatı sahilinde, Ege ve Akdeniz'in kesiştiği noktada, önemli bir liman ve sahil kentidir. Bu nedenle ilk çağdan günümüze kadar Ege ve Akdeniz arasında önemli bir geçiş noktası olmuştur. Tüm bu özellikler Marmaris’i tarih boyunca birçok medeniyetin yaşadığı bir bölge haline getirmiştir.
  • Bugün de yine bu güzel kasaba, pek çok milletin birlikte yaşamayı seçtiği medeniyetlerin birleştiği, turizm açısından da Türkiye'nin ve dünyanın en gözde turizm merkezlerinden biridir. Doğal güzellikleri, uzun sahil şeridi, çam ormanlarıyla kaplı tepelerinden muhteşem manzarası, bakir koyları, eşsiz plajları, antik kentleri, yat marinaları, yat turizmi, mavi yolculukları ile ve her türlü aktiviteyi sunmasıyla beraber Marmaris her yıl yüz binlerce turist ağırlamaktadır.
  • Ayrıca Marmaris; muhteşem temiz havasıyla, yazın meltem rüzgarlarıyla, kışın ılıman iklimiyle, bol yağışlarıyla, yaz - kış güneşli havasıyla, maviyle yeşilin kucaklaştığı muhteşem doğasıyla ve yılın en az 6 ayında her noktadan girilebilir tertemiz deniziyle, insanlar için bir cazibe merkezidir.
  • Hem yaz, hem de kış aktif olan Marmaris’te, bir şehirdeki imkanların neredeyse tümüne sahip olabiliyorsunuz. Okulları, hastaneleri, alış veriş merkezleri, kendi su rezervi ve barajı olan, festivalleri, konserleri, özel bisiklet yolları, uluslararası ralli ve bisiklet yarışları, koşu ve yat yarışlarıyla, düz yürüyüş imkanı sunan uzun sahil şeridiyle, yat gezileriyle, muhteşem ötesi şehir manzarasıyla yaşamaktan her daim keyif alacağınız gerçekten Egenin İncisidir Marmaris.